Tma v podstatě neexistuje. Je to jen nedostatek světla v nás..

Akutní a komplexní homeopatie

S homeopatií jsem se poprvé setkala, když jsem chtěla a nemohla otěhotnět. Můj menstruační cyklus byl po hormonální antikoncepci zacyklený, nestabilní, vykořeněný a já jsem byla zoufalá, že už se snad nikdy nestanu v 33 letech mámou. Díky homeopatii se zadařilo, do roka jsem otěhotněla a já se rozhodla studovat tento obor terapie hlouběji až doteď. Úspěšně ti akutní homeopatie pomůže řešit běžné nemoce jako je angína, chřipka, běžné dětské nemoci bez nežádoucích účinků. Né, že by celostní medicína zklamala, ale léčba není nikdy komplexní. Komplexní homeopatie je terapie, která ti pomůže léčit a udržovat rovnováhou mezi tělem a duší. Patří sem například dlouhodobé chronické nemoce, psychické a fyzické vyčerpání, toxické vztahy a psychosomatické stavy, které zapříčinily nemoc těla.

Homeopatie nemaskuje symptomy, ani je nezatlačuje do nitra organismu. Stimuluje systém, aby symptomy vytlačil ven a napravil, co je v nerovnováze. Síla léků dokáže proniknout nánosy potlačení, ať už způsobenými chemickými léky, emocionálním strádáním či mentální snahou přizpůsobit se, a pomáhá rozkvést skutečné povaze člověka. Taková léčba přináší svobodu, lásku a naději. Pomáhá lidem pohnout se kupředu a podporuje jejich snahu naplnit vyšší účel jejich bytí. Dokáže zbavit tělo nejen fyzických omezení, které snižují jeho funkčnost, ale i transformuje způsob, jakým lidé o sobě smýšlejí tak, že vnese do jejich života více světla a pravdy.

Na homeopatickou léčbu reagují dobře lidé i zvířata, protože je bezpečná, jemná a účinná. Jedním a z velkých úspěchů homeopatie je individualizace. Dva lidé, kteří trpí stejnou nemocí, mohou dostat dva různé léky, což se liší od klasické alopatické léčby. Jsme jedineční a s vlastním způsobem nerovnováhy. Homeopatie nevytváří šuplíky. 

S homeopatií budete na vlastní kůži i oči prožívat, že funguje. Budete své zdraví udržovat více svobodně, bez chemie a nežádoucích účinků. Budete rozumět svým emocím v souvislostech s fyzickým projevem svého těla. S homeopatem vyjadřujete svoje emoce a pocity, diskutujete o tom, co v jeho životě funguje a co ne.

Akutní Homeopatie online nebo osobně - 600 Kč za poradenství

- poradenství v rozsahu do 20 minut, dosazení léku a konzultace během nemoci, homeopatický lék k dostání v lékárnách

- k akutní nemoci jako jsou angíny, chřipky, nachlazení, úrazy - zlomeniny, krvácení, otevřené rány, kinetózy a nevolnosti, během porodu, v průběhu těhotenství a poté kojení, bolesti zubů, záněty uší, čelních dutin, očí - záněty spojivek a slzných kanálků, různé druhy kašle, chrapoty, průjmy a koliky, krvácení, opařeniny, úžeh a úpal 

Komplexní homeopatie online nebo osobně - 2 000 Kč za poradenství

- nejlépe osobní setkání, které poprvé trvá mnohdy i 1,5 hodiny i více

- chronická onemocnění, autoimunitní onemocnění, kožní onemocnění, exémy


Poradenství homeopatie