Aby stálo za to žít...

Bachova květová terapie 

Pomáhá odstranit emocionální a spirituální bloky, rozvinout vyšší úroveň intuice, sebeúcty, spirituality, tvořivosti nebo humoru. Obnovování této energie má hluboký ozdravující účinek. Esence uvolňují naše přesvědčení a nashromážděné emoce. Dodají odvahu, sílu a odhodlání jít za svými cíli a sny. Pomáhají vytvořit emocionální rovnováhu. Nenarušují psychiku, ale ponechávají každému volnost zdravě se rozvíjet a řešit problémy.

Když se člověk podporuje pozitivními myšlenkami, dokáže zázraky. Obzvláště se ti to hodí, když rodinné vztahy jsou narušené a podpory se ti nedostává. Je to velmi jemná terapie, která je vhodná i pro děti a bez nežádoucích účinků. Moje vášeň pro psychoterapii, pozorování emocí, objevování souvislostí a vztahů ve mě byla už od malička. Dokážu cítit a vysondovat, jaká emoce na tebe "leze" a s terapií ji můžeš potom ovládnout. No není to úžasný? Pozorováním vidím, jak myšlenka vzniká a zaniká, a to je pro mě fascinující. Nahlížím do hloubek, a potkávám se s věcmi, u nichž často slýchám - tohle přeci nejsem JÁ, to není pravda. 

Pomohu ti lépe napojit se na samu sebe, na tvůj skutečný zdroj a neodpojovat se od sebe, když to nejvíc potřebuješ.

Pro pochopení sebe sama je nejdůležitější, abys své emoce dokázala rozpoznat, učila se s nimi pracovat a používat je v běžném životě pro zdravé sebevědomí. V případě, že porozumíš vlastnímu emočnímu životu, porozumíš vnitřnímu životu svých partnerů, dětí, rodině.

Bachovy esence podporují léčbu obecných lidských emocí. Pracují na emocionální úrovní. Působí pozitivně na tělo a duši. Tyto spletité emoční situace jako zuřivost, nátlak, strach, neklid, nerozhodnost, lhostejnost, pochybnost, netrpělivost, vztek, vzdor, trápení, šoky, osamělost, žal, skleslost, zoufalství, sebedůvěru nebo prožitky jako úrazy, rozvody, soudy, vyčerpání ze zkoušek Bachovy esence usnadní jejich naslouchání a poskytne bezpečný prostor pro jejich prožívání. Budeš vnímat svůj vnitřní svět, pustíš svoji analytickou mysl a dopřeješ si zklidnění a zpomalení.

"Vycházíš ze srdce. 

Naplň to své a staneš se laskavou."Osobní Bachova směs je namíchána na míru ženám, mužům, dětem i zvířatům o objemu 1 lahvička 50 ml. Společné setkání trvá 1 hodinu. Namíchanou lahvičku posílám balíčkem nebo si ji předáváme osobně. Konzultace mohou být online s kamerou i bez nebo osobně. Domlouváme si spolu další kontrolu cca za 3 - 4 týdny, přičemž během užívání, pokud je třeba jsme ve spojení pro  případné dotazy.

Cena  1 lahvičky pro dospělé je 1 500 Kč

Cena 1 lahvičky pro děti je 1 000 Kč

Cena 1 lahvičky pro pejsky je 800 Kč

Bachova květová terapie