Členský prostor s online nabídkou

Mým přáním je a vždycky bylo pomáhat nejen ženám učit se milovat a cenit si sám(a) sebe tak, abychom se všichni cítili a pracovali lépe nejen pro sebe, ale taky pro své rodiny a tento svět. 

Proto jsem pro tebe vytvořila členský prostor, kde nalezneš inspirující mix témat, které rozvíjí tvoji sebelásku, jakéko - li vztahy a nebo tě třeba pobaví i rozveselí. Tento prostor slouží jako mapa pro tvoji cestu, na které se nacházíš.

Může ti obohatit život, otevřít oči a nebo pomůže najít odpovědi na tvé otázky. Jestliže procházíš nějakým obtížným obdobím, možná zde nalezneš i  záchranné lano.

Doufám a přeji ti, aby díky této formě sdílení TOBĚ narostly ještě větší křídla sebelásky. Zjistila jsem totiž, že když žena vstoupí do bezpečného prostoru, v němž může být svobodně sama sebou a není ničím omezovaná, mnohem intimněji se pak propojuje se svým vnitřním i třeba zranitelným JÁ, a začne si lépe uvědomovat své myšlenky, pocity a potřeby. Vědomí toho všeho pak často pomáhá osobně růst a hojit nevyřešené bolesti.

Jediné, co je třeba, je pouze chuť si hrát a otevřít se plynulé komunikaci s tvým vnitřním světem. Je to způsob jak pečovat o své křehké srdce, jak najít sebe sama a jak se nechat zaplavit bezpodmínečnou láskou, kterou si zasloužíš.

po REGISTRACI nalezneš prozatím sekci ZDARMA.

UŽIJ SI TO A VSTUP. 

ZAREGISTRUJ SE A DO TVÉHO EMAILU TI PŘIJDE TVOJE HESLO S ODKAZEM a pak se PŘIHLAŠ.