Život je plný zázraků...
Kdo věří na zázraky, tomu se dějí.

Laktační poradenství přirozeného kojení

Kojení je souhra a láska

Až dozraju, odpadnu.

Jak na kojení, péči o miminko nebo pomoci s nošením dětí?

S pomocí laktační poradkyně to jde lehčeji

Co vidíme, když se podíváme na novorozené miminko hledící přímo na nás? Miminka vědí více, než si myslíme. Novorozenci jsou zvědaví a dychtiví se učit. Jejich smysly jsou koordinovány hned při narození. Např. oči natáčejí společně s hlavou ve směru zvuku, ruce zvedají, aby chránily oči od ostrého světla, sají z prsu maminky.

Dozvědět se tolik informací a rozeznat mýty od pravd, je mnohdy opravdu těžké. Pomáhám s důvěrou mezi maminkou a miminkem. Podporuji miminko v tom, že má všechny smysly připravené ke kojení a podporuji maminku, protože ona je ta nejúžasnější maminka na světě.

Společně vytvoříme bezpečný prostor a dovolíme si naslouchat potřebám. Většina selhání nastává totiž proto, protože se mamince nedostává dostatečné podpory, která je nejdůležitější v prvních dnech života. 

Zaměříme se na uvolnění Vás jako maminky, kontaktu těla dítěte s Vámi - bonding po porodu, podpoříme vrozené reflexy a smysly miminka, techniky přisátí, kontaktní rodičovství, nošení dětí v šátku, manipulace s miminkem, výbavičku, případně Bachovy esence pro miminko i Vás a propojení dětské homeopatie se západní medicinou.

Lze se domluvit na osobním poradenství nebo konzultaci po telefonu.

Laktační poradenství